Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 22 kwie 2019, 12:24

Regulamin forum


Po rejestracji i aktywacji konta przez admina, każdy nowy musi sie przedstawić (skąd jestem, czym jeżdżę itp.)

Jeśli chcesz się zarejestrować i nie masz zamiaru potem nic pisać, to się nie rejestruj - wszystkie konta użytkowników, którzy w ciągu siedmiu dni od pierwszego zalogowania, nie przywitają się (bądź nie napiszą żadnego innego posta), będą usuwane.

zasady te, wprowadzamy z dwóch powodów
- nie zależy nam na liczniku ilości użytkowników, a na ich jakości
- nie chcemy szpiegów oraz spamerówOdpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
 Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce 
Autor Wiadomość
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
Obrazek

Jeżeli znasz i lubisz rajd Kamyki, to będzie coś dla CIEBIE!!!

Chcielibyśmy Was zaprosić na pierwszą edycję Rajdu Samochodów Terenowych Mniszek 2016


Celem imprezy jest integracja oraz dobra zabawa w terenie. Zależy nam na tym by każdy uczestnik Rajdu znalazł coś dla siebie.
W imprezie może uczestniczyć każde terenowe auto z napędem 4×4 (DMC do 3,5t) wyposażone w opony typu M/T.
Impreza będzie składała się z dwóch części
1.Terenowa –
W piątek 16.09.2016, odbędzie się prolog, czyli odcinek czasowy na malowniczo położonym kamieniołomie, który pozwoli ustalić miejsca startowe do odcinka dziennego.
W sobotę 17.09.2016, dla uczestników została przygotowana trasa po całkiem nowych, można by rzec dziewiczych terenach, wokół Boguszowa Gorc. Zostaną tam rozmieszczone pieczątki o różnych stopniach trudności. Po trasie poruszać się będziemy wg. Roadbooka i map zawierających lokalizację PKP-ów.
Obowiązywał będzie podział na trzy klasy: Seryjne, Obrzyn, Zmota (każda bez użycia wyciągarek innych niż napędzane siłą mięśni)
Dokładniejszy opis klas w regulaminie imprezy.

Dla samochodów seryjnych zostanie przygotowany inny zestaw pieczątek niż dla obrzynów i zmot. Wstępny planujemy po ok. 70-80 PKPów.

2. Biesiada– Bazą imprezy będzie restauracja mieszcząca się w dawnym szybie kopalni Witold mieszczący się przy ul. Traugutta w Boguszowie- Gorcach i to tam właśnie odbędzie się cała impreza i odpoczynek po trudach części rajdowej.
Plan imprezy:
Piątek 16.09.2016
15.00-17.30 – Meldunek w Bazie i rejestracja załóg
17.30- Przejazd kolumną na start prologu
18.00- Odprawa
18:30- Start Prologu
Sobota 17.09.2016
7.00 – 8.00 Meldunek w Bazie
8.30 – 8.45 Odprawa
9.00 – Start
18.00 – Meta
19.00 – ?????- Biesiada.


Limit załóg wynosi 70 łącznie dla wszystkie klasy (LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ WPŁAT ZALICZKI). Warunkiem aby określona klasa wystartowała jest limit min 10 załóg, a warunkiem by rajd w ogóle się odbył jest min 20 załóg.


WPISOWE od Załogi (Kierowca+Pilot) wynosi 420zł (Zadatek 250 zł) do 31-08-2016 lub do wypełnienia listy w całości. Numer startowy zostanie przyznanie zgodnie z kolejnością wpłat zadatku. Jeżeli zostaną wolne miejsca, będzie możliwe zapisanie się na starcie imprezy, wtedy wpisowe za załogę wynosi 470zł płatne na miejscu, jednakże rozmiary koszulek będą do wyboru z tych które zostaną. Kwota wpisowego przeznaczona jest na:
– Przygotowanie trasy,
– Biesiada z dużą ilością jedzenia i złocistego trunku, oraz dyskoteką z DJ’em
– Dyplomy dla wszystkich uczestników,
– Ubezpieczenie,
– Gadżety i koszulki okolicznościowe.

Dzięki wsparciu sponsorów Rajdu na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody

Zgłoszenia drogą mailową proszę wysyłać na adres:

chomik@sudetyoffroad.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

Kierowca: Imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, numer kontaktowy, rozmiar koszulki oraz krój (damska/męska)

Pilot: : Imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, rozmiar koszulki oraz krój (damska/męska)

Samochód: Aktualne zdjęcie z przodu i z boku, marka, model, numer rejestracyjny

Klasa: (Seryjne, Obrzyn, Zmota)


Po otrzymaniu zgłoszenia odeślemy potwierdzenie oraz numer konta do wpłaty zaliczki.

Kontakt:
Tomek (Grabek) 728 379 216

Jacek (Chomik) 662 092 725

Przy okazji reaktywujemy stary pomysł z Pucharem Sudetów, czyli walki o trofeum za najlepsze wyniki w dwóch, prawdopodobnie najcięższych rajdach terenowych dla samochodów bez wyciągarek, w Polsce.
Pod uwagę brane będą wyniki z dwóch rajdów przez nas organizowanych, tj. Kamyków 2016 oraz Mniszka 2016.
Załogi, które w danej klasie zdobyły w obu tych imprezach największą liczbę punktów, zostaną dodatkowo uhonorowane pamiątkowymi pucharami.

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


01 lip 2016, 09:15
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
REGULAMIN
1. Organizatorem Rajdu samochodów terenowych „Mniszek 2016” są członkowie Stowarzyszenia Sudetyoffroad. Celem imprezy jest integracja środowiska off-roadowego.
2. Do udziału w imprezie zostaną dopuszczone samochody 4×4 oraz SUV i ich załogi spełniające następujące warunki:
– ważny przegląd techniczny pojazdu
– ważne ubezpieczenie OC
– ważne prawo jazdy
– masa własna min 800kg
– DMC pojazdu do 3,5t
– kierowca musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy min. Kat. B
– kierowca i pilot nie mogą znajdować się pod wpływem alkoholu ani żadnych środków odurzających
3. Załogi dodatkowo będą podzielone na trzy klasy:
Seryjne- dla samochodów nieciętych, bez zewnętrznych klatek bezpieczeństwa (wciąż wyglądających jak seryjne). Dopuszczalne są modyfikacje zawieszenia, masywniejsze zderzaki i progi, bagażniki, oraz agresywne bieżniki opon.
Obrzyn- dopuszczalne wszelkie modyfikacje, jednakże między słupkiem A i słupkiem B musi być karoseria pochodząca z oryginału (dopuszczalne są drobne jej przeróbki, np. brak drzwi.). Obowiązkowa klatka bezpieczeństwa.
Zmota – bez ograniczeń jeżeli chodzi o przeróbki. Obowiązkowa klatka bezpieczeństwa.
Organizator może przepisać załogę do innej klasy, jeżeli stwierdzi, że dane auto jest zmodyfikowane niezgodnie z regulaminem danej klasy.
4. Trasę przejazdu załogi muszą pokonywać zgodnie z roadbookami, mapami i oznaczeniami (biało-czerwone taśmy). Niedozwolone jest poruszanie się innymi drogami niż oznaczone i naniesione na roadbooku lub mapie (chyba, ze wymaga tego dojechanie do PKP) oraz poruszanie się „pod prąd”.
Podczas pokonywania trasy, uczestników obowiązują przepisy Ruchu Drogowego, a na drogach gruntowych, prędkość maksymalna to 40km/h.
Należy zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się drogami asfaltowymi (są bardzo wąskie, a występuje na nich ruch obustronny)!!!
5. Start załóg, na etap, będzie następował co 1 minutę. Dozwolone jest zdobywanie pieczątek nie po kolei. Jeżeli któraś z załóg spóźni się na start, jej czas będzie liczony od momentu kiedy zgodnie z listą powinna wyruszyć.
6. Wszystkie miejsca rozmieszczenia Punktów Kontroli Przejazdu są poza trasą (obok trasy), a niektóre z nich, nie będą bezpośrednio z niej widoczne. Podczas zdobywania, bądź czekania na możliwość zdobycia PKP, samochód nie powinien blokować drogi, oznaczonej w roadbooku i na mapach strzałkami, innym pojazdom. Jeżeli przed którymś z PKP tworzy się kolejka, załoga powinna pojechać dalej i wrócić do danej pieczątki w kolejnym okrążeniu (o ile będzie to konieczne).
7. Punkty Kontroli Przejazdu (PKP) mają różne stopnie trudności. Jeżeli uważamy któryś z PKP za zbyt trudny, nie musimy go zdobywać (nie ma obowiązku zdobywania wszystkich pieczątek, za wszelką cenę).
8. Pieczątki nieczytelne, bądź te, które będą przybite w miejscu do tego nieprzeznaczonym, nie będą brane pod uwagę.
9. Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz używania wyciągarek elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych, itp. Każde użycie tego typu wyciągarki, bądź jej rozplombowanie, wiąże się z dyskwalifikacją. Dopuszczane jest używanie jedynie wyciągarek napędzanych siłą ludzkich mięśni.
10. Limit czasu na przejechanie całej trasy od startu do mety wynosi 8 godzin. Załogi, które nie zmieszczą się w czasie, zostaną zdyskwalifikowane.
11. Limit załóg wynosi 70 w sumie dla wszystkich klas..
12. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31.08.2016r. lub do zapełnienia się listy startowej (Liczy się kolejność wpłaty zaliczki).
13. Wpisowe na imprezę wynosi 420 zł od załogi (kierowca+pilot) płatne w 2 ratach:
– zadatek w kwocie 250 zł do dnia 31.08.2016 przelewem na konto wskazane w e-mailu potwierdzającym przyjęcie na listę. Liczy się data wpływu na konto, dopiero wpłata zadatku wiąże się z przyjęciem na listę startową.
– dopłata w kwocie 170 zł na miejscu w bazie imprezy podczas rejestracji załóg.
14. Jeżeli będą wolne miejsca, istnieje możliwość zapisania się na starcie. W tym przypadku wpisowe wynosi 470zł płatne z góry.
Na 21 dni przed terminem imprezy zadatek nie będzie zwracany bez względu na przyczyny rezygnacji z uczestnictwa.
15. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność wpłat.
16. Podczas imprezy, za każdą zdobytą pieczątkę, przyznawany jest 1pkt. (chyba, że organizator określi inaczej)
W przypadku zdobycia jednakowej ilości punktów przez więcej niż jedną załogę jako dodatkowe kryterium będzie rozpatrywany czas pokonania całej trasy.
17. Załogi zobowiązują się, iż nakleją na samochód biorący udział w imprezie wszystkie naklejki dostarczone przez organizatora, na cały czas rajdu.
18. Za wyrządzone szkody w mieniu, zdrowiu i życiu osób postronnych lub innych startujących odpowiedzialność ponoszą ich sprawcy. W przypadku wyrządzenia przez załogę jakichkolwiek szkód poza trasą rajdu, organizator zastrzega sobie prawo do przekazania danych sprawców poszkodowanym.
19. Każdy samochód biorący udział w imprezie musi być wyposażony w: solidne zaczepy, sprawną gaśnicę, apteczkę, trójkąt ostrzegawczy, kamizelkę odblaskową, punkt do zaplombowania karty połączony na stałe z nadwoziem.
20. Podczas imprezy obowiązuje jazda w kaskach (dotyczy klas Obrzyn i Zmota) i pasach bezpieczeństwa. Każdorazowe nieprzestrzeganie tego punktu będzie powodować karę 1 godziny doliczonej do końcowego czasu
21. Obowiązuje całkowity zakaz niszczenia oznaczeń trasy (zrywanie taśm, pieczątek itp.) pod groźbą dyskwalifikacji.
22. Regulamin może ulec zmianie. Jeżeli to nastąpi, uczestnicy zostaną poinformowani przed startem.
23. Każdy uczestnik w rajdzie bierze udział na własną odpowiedzialność i nie będzie miał żadnych roszczeń wobec organizatorów Rajdu Mniszek 2016.
24. Podczas rajdu jest całkowity zakaz korzystania z pomocy samochodów niebiorących udziału w imprezie, chyba, że będzie to wcześniej ustalone z Organizatorem i za jego zgodą.
25. Podczas rajdu jest całkowity zakaz korzystania z pomocy osób niebiorących udziału w imprezie, a na odcinku czasowym także innych załóg, które aktualnie nie znajdują się na OS.
26. Naprawy samochodów mogą być dokonywane tylko w miejscach, w których nie blokują przejazdu, oraz możliwości zdobywania pieczątek innym uczestnikom.
27. Jeżeli przy pieczątce tworzy się kolejka, załoga zdobywająca PKP ma czas na jej zdobycie 10 min. Jeśli nie uda się tego zrobić w tym czasie, powinna ustąpić innym oczekującym, przed kolejnym podejściem.
28. Uczestnicy zgadzają się na wykorzystanie zdjęć, filmów i innych materiałów z ich udziałem, zrobionych podczas imprezy, na potrzeby prasy, telewizji, oraz promocji imprez organizowanych przez Sudetyoffroad.

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


01 lip 2016, 10:22
Wyświetl profil WWW
Stały bywalec

Rejestracja: 15 gru 2015, 09:14
Posty: 52
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
jedziemy


01 lip 2016, 13:33
Wyświetl profil
Stary wyga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 19:06
Posty: 1625
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
Film promujący nowy rajd Mniszek4x4 Gotowy!!!!!!!!!!. Kasia i ja jak najszybciej chcieliśmy ogarnąć temat bo impreza zapowiada się zacnie. Film został nakręcony na trasie prologu lecz pozostałe tereny także robią ogromne wrażenie. Miłego oglądania.
https://www.youtube.com/watch?v=KG9T8fg7eQs

_________________
Hamster "CIAPEK"


03 lip 2016, 18:59
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
świetna robota!!!

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


03 lip 2016, 19:08
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
Jeszcze trochę zdjęć od Sylwka

https://picasaweb.google.com/1170295200 ... 0223837265

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


03 lip 2016, 21:39
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
Lista zgłoszeń na dzień dzisiejszy
(Kierowca, Pilot, Samochód, Klasa)

1. Bernard Babś, Tomasz Mikołajczak, Szatan, Zmota
2. Wojtek Chomiak, Kasia Chomiak, Ciapek, Obrzyn
3. Rafał Czachara, Paweł Łozowski, Mrówa, Zmota
4. Jarosław Czachara, ????, Dziadek, Obrzyn
5. Darek Niebieszczański, Artur Glock, Zmota
6. Andrzej Ciaciek, Arek Mickiewicz, Zmota
7. Dominik Koprysa, Oskar Koprysa, Zmota
8. Mariusz Niemiec, ????, Grat, Zmota
9. Stanisław Łodziński, Andrzej Olszański, Suzuki Samurai, Obrzyn
10. Grzegorz Długosz, ????, Patrol, Zmota
11. Krzysztof Królak, Jacek Olesiński, Nissan Patrol, Obrzyn
12. Robert Bartkowiak, Maciej Matwiejczyk, Suzuki Samurai, Seryjne
13. Grzegorz Szmidla, Aleksander Szmidla, Suzuki Samurai, Obrzyn
14. Krzysztof Demeszuk, Wojciech Piotrowski, Toyota LC LJ70, Seryjne
15. Robert Urban, Darek Długaszek, Avatar, Zmota
16. Marcin Janas, ????, Nissan Patrol, Seryjne
17. Dariusz Walczuch, Arkadiusz Bronowki, Mud Warrior, Zmota
18. Paweł Piątczak, ????, Padlina EVO, Zmota
19. Krzysztof Kaczmarek, ????, Suzuki Vitara, Seryjne
20. Michał Znosko, Aleksander Znosko, Suzuki Vitara „Kuna”, Obrzyn
21. Krzysztof Duda, Anna Białoń, Mitsubishi Pajero, Seryjne
22. Rafał Zarada, Marta Zarada, Suzuki Samurai, Seryjne
23. Mateusz Parys, ????, Opel Frontera, Seryjne
24. Michał Czekatowski, Kacper Konieczny, Suzuki Samurai, Zmota
25. Łukasz Mnich, Daniel Lech, Maczeta, Zmota
26. Seweryn Nowak, Magdalena Kołcz, Suzuki Vitara, Obrzyn
27. Jacek Rduch, ????, Samurai, Seryjne
28. Krzysztof Pantol, Marek Kolany, Toyota Land Cruiser, Zmota
29. Grzesiek Rutkowski, Bartek Bekajło, Nissan Patrol, Seryjne
30. Mateusz Gaza, Andrzej Sojka, Suzuki Vitara, Seryjne
31. Daniel Babiarz, ????, Suzuki Vitara, Seryjne
32. Jerzy Stosiek, Kuba Stosiek, Suzuki Samurai, Obrzyn
33. Rafał Nycek, Izabela Nycek, RZR, UTV
34. Mariusz Kulak, Anna Kulak, RZR 1000, UTV
35. Rafał Strychar, Adrian Strychar, RZR 1000, UTV
36. Artur Szmorhun, Damian Klukowski, RZR 800, UTV
37. Roman Oreńczak, ????, Morświn, Zmota
38. Paweł Nowak, Daniel Nowak, Range Rover, Obrzyn
39. Adam Bielski, ????, Land Rover Discovery, Obrzyn
40. Mateusz Bielski, ????, Jeep Cherokee, Obrzyn
41. Dominik Szpak, Jakub Szpak, Mercedes G, Seryjne
Jest to lista załóg, które wysłały zgłoszenie, na listę startową trafia się dopiero po dokonaniu wpłaty zadatku.

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


18 lip 2016, 20:31
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
A oto lista startowa na dzień dzisiejszy, czyli lista załóg, które potwierdziły udział poprzez wpłatę zaliczki

Obrazek

Obrazek

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


26 lip 2016, 19:53
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
Oficjalna strona internetowa Rajdu już działa. Znajdziecie ją pod adresem www.mniszek4x4.pl . Będą tam się pojawiały wszystkie niezbędne informacje, a także w zakładce "lista startowa", to jakie załogi dokonały potwierdzenia poprzez wpłatę zadatku i został im przydzielony numer startowy.

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


01 sie 2016, 22:28
Wyświetl profil WWW
Sudetyoffroad
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2012, 20:54
Posty: 5274
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
Post Re: Mniszek 2016, 16-17.09.2016 Boguszów- Gorce
Kolejny pracowity weekend za nami. Trasa już w pełni rozplanowana, Roadbooki rozrysowane, teraz tylko raz jeszcze je przejechać i można drukować. Jeżeli chodzi o to co Was czeka, no to myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ok 70% trasy jest typowo techniczne, czyli zjazdy, podjazdy, trawersy, dziury, głazy, a pozostałe 30% to błotko i woda. Oczywiście auta seryjne będą miały trasę znacznie łatwiejszą niż reszta klas, bo będzie sporo pieczątek turystycznych, co nie znaczy, że nie zjadą się i takie, na których trzeba będzie mocniej pogłówkować, a także takie gdzie może się przydać dodatkowe wyposażenie w postaci trapów, ręcznej wyciągarki itp. Jeżeli chodzi o resztę klas, czyli Zmoty, Obrzyny i UTV, to ich trasa będzie bardziej wymagająca. Będą strome zjazdy, często wymagające asekuracji, podjazdy, mnóstwo kręcenia w bardzo fajnym technicznie terenie, wytaśmowany trawers z pieczątkami, kilka naprawdę błotnych pekapów, jeżeli chodzi o wodę, to bez przesady, bo z pogodą we wrześniu może być różnie, a nie chcemy żebyście się pochorowali ;) generalnie łatwo nie będzie, ale na pewno trochę Was oszczędzimy w stosunku do tego co zafundowaliśmy na Kamykach 2016 ;)
Lista startowa się powoli wypełnia i mam nadzieję, że będzie komplet, czyli 70 załóg (na chwilę obecną jest 38). Jak zwykle, wszystkie ważne informacje znajdują się na stronie www.mniszek4x4.pl i tam też są aktualne listy z potwierdzonymi zgłoszeniami oraz informacjami jak się zarejestrować.

_________________
SJ413 86r po drobnych modyfikacjach, zwany Żółtasem
https://picasaweb.google.com/1170295200 ... Zbi7cvXuAE
https://picasaweb.google.com/104364141168163923931
http://www.youtube.com/user/jacachomik


08 sie 2016, 16:47
Wyświetl profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF